Producenci

SODASAN Tabletki do zmywarek Auto Dish Tabs - 25szt.

Ekologiczne tabletki, pakowane pojedynczo, pozbawione fosforanów, związków chloru, enzymów oraz modyfikacji genetycznej GMO. Myją skutecznie a przede wszystkim bezpiecznie.


Producent: SODASAN
Promocja
24,48 zł 
30,60 zł
(cena obniżona o 20%)

1 szt. w magazynie

Opis produktu:

Zastosowanie:

Wypakuj z folii i włóż tabletkę do pojemnika na tabletki w zmywarce po czym uruchom program. Używać dwóch tabletek na raz tylko w przypadku obfitego zabrudzenia naczyń.


Uwaga: Nie używać do zmywania kryształów, ręcznie malowanej porcelany ani srebrnej zastawy stołowej. W celu uzyskania perfekcyjnych rezultatów, dodaj środka nabłyszcza-jącego „Clear Rinse”.


Skład:

>30% cytrynian, 15-30% krzemian, soda, 5-15% środek wybielający na bazie tlenu, polyaspartat, <5% tenzydy cukrowe – aktywne substancje myjące (cukrowe związki powierzchniowo czynne). Wszystkie związki powierzchniowo czynne użyte do produkcji są pochodzenia roślinnego.

 

Produkt jest certyfi-kowany zgodnie z kryteriami ECOCERT Greenlife F.32600, Ecogarantie i Vegan Society.Opis producenta:


 

SODASAN ekologiczne środki czystości, oferuje świadomym konsumentom znakomitą alternatywę dla środków konwencjonalnych podczas prania, mycia i czyszczenia. Dzięki produktom SODASAN mogą Państwo osiągnąć bardzo dobre wyniki podczas prania, mycia i czyszczenia przy mocno zredukowanym obciążeniu środowiska. W naszej polityce stawiamy na sprawdzone składniki, które pochodzą wyłącznize ze ściśle kontrolowanych upraw ekologicznych.


- Jako podstawę do produkcji naszych produktów mydlanych stosujmy olej roślinny z upraw biologicznie kontrolowanych.
- Nie stosujemy w naszych produktach żadnych syntetycznych konserwantów ani substancji zapachowych.
- Nie stosujemy składników ze związkami chloru.- Nie stosujemy składników, do produkcji których używa się technologii modyfikacji genetycznych, nie prowadzimy prób na zwierzętach bezpośrednio ani pośrednio.
- Wspieramy rolnictwo w krajach trzeciego świata w projektach Fair Trade. Do naszej produkcji używamy czystej energii dzięki współpracy z Greenpeace Energy. Wspólnie z PRIMAKLIMA e.V finansujemy zalesianie lasów.


Brak opinii o produkcie.

Zaloguj się, aby dodać opinię.

Produkty polecane w tej kategorii: