Producenci

Sodasan Sól regeneracyjna do zmywarek

Sól regeneracyjna SODASAN chroni i wspomaga pracę wymiennika jonów w każdej zmywarce, służy on do zmiękczania wody i zapobiegania odkładania się złogów wapnia. Po pewnym czasie użytkowania, szczególnie w twardej wodzie, wyczerpuje się zdolność działania każdego wymiennika jonów, musi on zostać zregenerowany. Odbywa się to za pomocą soli.


2kg

Producent: SODASAN
Promocja
15,60 zł 
19,50 zł
(cena obniżona o 20%)

2 szt. w magazynie

Opis produktu:

Sól regenerująca SODASAN jest solą kuchenną w najczystszej postaci, do której nie są dodawane żadne substancje obce i która nie jest chemicznie denaturowana. Regularne stosowanie soli regenerującej zapobiega powstawaniu osadów wapiennych wytrąconych z twardej wody na skutek działania wymieniacza jonów oraz zapobiega powstawaniu osadów na zmywanych naczyniach. W celu uzyskania najlepszych efektów zmywania w zmywarkach woda musi być bardzo miękka. Dobrze działający wymiennik jonów jest podstawą uzyskania perfekcyjnych efektów zmywanych naczyń oraz zachowania diamentowego połysku na pozmywanych naczyniach.


Skład:

100% czysta sól warzonka, nieskażona.


Wskazówka:

czyste naczynia głównie zależą od prawidłowego działania wymieniacza jonów. Dlatego zawsze zwracaj uwagę czy masz uzupełnioną sól w zmywarce zgodnie z zaleceniami producenta. Nigdy nie używaj soli kuchennej ponieważ zawiera jód, substancie zapobiegające zbrylaniu i inne substancje wzbogacające, powodujące zaburzenia pracy wymiennika jonó a w konsekwencji do uszkodzenia urządzenia.


Posiada certyfikat ECOCERT

 


Opis producenta:


 

SODASAN ekologiczne środki czystości, oferuje świadomym konsumentom znakomitą alternatywę dla środków konwencjonalnych podczas prania, mycia i czyszczenia. Dzięki produktom SODASAN mogą Państwo osiągnąć bardzo dobre wyniki podczas prania, mycia i czyszczenia przy mocno zredukowanym obciążeniu środowiska. W naszej polityce stawiamy na sprawdzone składniki, które pochodzą wyłącznize ze ściśle kontrolowanych upraw ekologicznych.


- Jako podstawę do produkcji naszych produktów mydlanych stosujmy olej roślinny z upraw biologicznie kontrolowanych.
- Nie stosujemy w naszych produktach żadnych syntetycznych konserwantów ani substancji zapachowych.
- Nie stosujemy składników ze związkami chloru.- Nie stosujemy składników, do produkcji których używa się technologii modyfikacji genetycznych, nie prowadzimy prób na zwierzętach bezpośrednio ani pośrednio.
- Wspieramy rolnictwo w krajach trzeciego świata w projektach Fair Trade. Do naszej produkcji używamy czystej energii dzięki współpracy z Greenpeace Energy. Wspólnie z PRIMAKLIMA e.V finansujemy zalesianie lasów.


Brak opinii o produkcie.

Zaloguj się, aby dodać opinię.

Produkty polecane w tej kategorii: