Producenci

ECOZONE Spray odstraszający pająki - 500ml

Produkt zapobiega pojawianiu się niechcianych lokatorów, takich jak pająki. Jest bezpieczny i łatwy w użyciu, nie szkodzi bo nie posiada niebezpiecznych skłądników chemicznych. Przyjazny nawet dla dzieci i zwierząt. Jego formuła została oparta na składnikach roślinnych, które w naturalny sposób odstraszają pająki i tworzą barierę, aby nie chciałay do nas wracać.


Producent: ECOZONE
Promocja
24,57 zł 
28,90 zł
(cena obniżona o 15%)

2 szt. w magazynie

Opis produktu:

Jako odstraszacz został użyty olejek eteryczny z mięty pieprzowej. Idealnie sprawdzi się w domu, namiocie, przyczepie campingowej, garażu.

 

Produkt odstrasza pająki, ale nie zabija ich. Jedna aplikacja wystarcza na ok. 2-3 tygodnie.

Jak stosować?

- Odbezpiecz spray, przekręcając kostkę znajdującą się na końcy rozpylacza.

- Rozpyl ościerznicach drzwi. Framugach okien oraz we wszystkich otworach, przez które pająki mogą wejść do miejsca, w który chcesz ich uniknąć.

- Ponawiać czynność po każdym myciu okien

 

Praparaty Ecocoze to zdrowie i bezpieczeństwo w Twoim domu.

 

Trzymać z dala od dzieci. Unikać kontaktu z oczami oraz ze skórą. W przypadku zanieczyszczenia skóry, umyć wodą z mydłem. Jeśli dostanie się do oczu, przepłukać dużą ilością wody. Jeśli pojawi się taka konieczność, zasięgnąć opinii lekarza, pokazać mu opakowanie i etykietę produktu.


Składniki:

Peppermint oil, Water

 

 


Opis producenta:

 


Ecozone jest międzynarodową firmą, która tworzy ekologiczne środki czystości i produkty, pomagające nam oszczędzać energię, a także różne eko-zakręcone gadżety. Założona w 1997 roku w Anglii, Ecozone jest liderem trendu eko, propagującym ten styl życia wśród szerokiej gamy konsumentów.

Ecozone zostało stworzone aby dać możliwość wyboru czystszego, zdrowszego i nietoksycznego życia.

Firma buduje swój sukces i tworzy nowe produkty z myślą o swoich klientach i ich potrzebach, a przede wszystkim o Ziemi.


Brak opinii o produkcie.

Zaloguj się, aby dodać opinię.

Produkty polecane w tej kategorii: