Producenci

SODASAN Tabletki czyszczące do WC - 15szt.

Musująca siła czyszczenia. Skutecznie usuwają uporczywy brud i osady z kamienia dbają o higienę urządzeń sanitarnych tj. toalety, pisuary zapewniają długotrwałą świeżość nawet w trudno dostępnych miejscach.

 Producent: SODASAN
Promocja
20,24 zł 
25,30 zł
(cena obniżona o 20%)

1 szt. w magazynie

Opis produktu:

Zastosowanie i dawkowanie:

Usunąć folię i umieścić tabletkę bezpośrednio w odpływie toalety i pozostaw na co najmniej 30 minut, po czym spłucz wodę. W przypadku uporczywego zabrudzenia pozostaw na całą noc.


Skład:

>30% kwas cytrynowy, 5-15% węglan sodu, <5% celuloza, wybielaczy na bazie tlenu (nadwęglan sodu), sód, anionowy środek powierzchniowo czynny (C12-18 alkyl siarczan), olej rzepakowy, gliceryna, perfumy (Limonene). 100% wszystkich składników jest  pochodzenia naturalnego.


Ostrzeżenie:

Działa drażniąco na oczy.


Bezpieczeństwo:

Chronić przed dziećmi! W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać etykietę lub opakowanie. W PRZYPADKU KONTAKTU Z OCZAMI: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli jest to możliwe. Kontynuować płukanie. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: Wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów.


Posiada certyfikat ECOCERT

 


Opis producenta:


 

SODASAN ekologiczne środki czystości, oferuje świadomym konsumentom znakomitą alternatywę dla środków konwencjonalnych podczas prania, mycia i czyszczenia. Dzięki produktom SODASAN mogą Państwo osiągnąć bardzo dobre wyniki podczas prania, mycia i czyszczenia przy mocno zredukowanym obciążeniu środowiska. W naszej polityce stawiamy na sprawdzone składniki, które pochodzą wyłącznize ze ściśle kontrolowanych upraw ekologicznych.


- Jako podstawę do produkcji naszych produktów mydlanych stosujmy olej roślinny z upraw biologicznie kontrolowanych.
- Nie stosujemy w naszych produktach żadnych syntetycznych konserwantów ani substancji zapachowych.
- Nie stosujemy składników ze związkami chloru.- Nie stosujemy składników, do produkcji których używa się technologii modyfikacji genetycznych, nie prowadzimy prób na zwierzętach bezpośrednio ani pośrednio.
- Wspieramy rolnictwo w krajach trzeciego świata w projektach Fair Trade. Do naszej produkcji używamy czystej energii dzięki współpracy z Greenpeace Energy. Wspólnie z PRIMAKLIMA e.V finansujemy zalesianie lasów.


Brak opinii o produkcie.

Zaloguj się, aby dodać opinię.

Produkty polecane w tej kategorii: