Producenci

SODASAN Płyn do czyszczenia luster i powierzchni szklanych w sprayu - 500ml

Przeznaczony do szybkiego ale i dokładnego czyszczenia wszystkich powierzchni szklanych. Nadaje się również do czyszczenia szyb samochodowych, luster i kafelków. Wyposażony w praktyczną i wygodną w użyciu głowicę natryskową.


Producent: SODASAN
Promocja
17,59 zł 
21,99 zł
(cena obniżona o 20%)

1 szt. w magazynie

Opis produktu:

Usuwa nawet zaschnięte zabrudzenia, takie jak ślady owadów z szyb samochodowych - w tym celu należy spryskać mytą powierzchnię i pozostawić na kilka minut.

Skład: 25-30% etanol (alkohol), 0-2% białkowe związki powierzchniowo czynne.

Dostępny w opakowaniu 0,5l z rozpylaczem i 2l zapas.

 

Posiada certyfikat ECO GARANTIE, VEGANOpis producenta:


 

SODASAN ekologiczne środki czystości, oferuje świadomym konsumentom znakomitą alternatywę dla środków konwencjonalnych podczas prania, mycia i czyszczenia. Dzięki produktom SODASAN mogą Państwo osiągnąć bardzo dobre wyniki podczas prania, mycia i czyszczenia przy mocno zredukowanym obciążeniu środowiska. W naszej polityce stawiamy na sprawdzone składniki, które pochodzą wyłącznize ze ściśle kontrolowanych upraw ekologicznych.


- Jako podstawę do produkcji naszych produktów mydlanych stosujmy olej roślinny z upraw biologicznie kontrolowanych.
- Nie stosujemy w naszych produktach żadnych syntetycznych konserwantów ani substancji zapachowych.
- Nie stosujemy składników ze związkami chloru.- Nie stosujemy składników, do produkcji których używa się technologii modyfikacji genetycznych, nie prowadzimy prób na zwierzętach bezpośrednio ani pośrednio.
- Wspieramy rolnictwo w krajach trzeciego świata w projektach Fair Trade. Do naszej produkcji używamy czystej energii dzięki współpracy z Greenpeace Energy. Wspólnie z PRIMAKLIMA e.V finansujemy zalesianie lasów.

Brak opinii o produkcie.

Zaloguj się, aby dodać opinię.

Produkty polecane w tej kategorii: