Producenci

ECOZONE Płyn do czyszczenia i odkamieniania ekspresu do kawy

Płyn do czyszczenia i odkamieniania ekspresu do kawy przeznacozny jest do wszystkich typów ekspresów. Usuwa resztki kawy i kamienia. Zwiększa wydajność maszyny, a tym samym oszczędności. Każda 500ml butelka wystarcza na 5 aplikacji.


Producent: ECOZONE
Promocja
25,08 zł 
29,50 zł
(cena obniżona o 15%)

Stan: produkt dostępny

1 szt. w magazynie

Opis produktu:

Nietoksyczna formuła tego produktu działa na wszystkie marki i typy ekspresów do kawy. Łatwy w użyciu środek usuwa resztki po kawie i warstwę kmienia pozostawiając ekspres czystym. Opracowana nocna formuła skutecznie czyści, nie pozostawiając nieprzyjemnego smaku i zapachu, dzięki czemu można cieszyć się wspaniałą degustacją kawy za każdym razem.

 

Skład:

- woda,

- kwas cytrynowy,

- kwas jabłkowy,

- kwas alkilo-dimetylo-N-tlenku.

 

Sposób użycia:
- Upewnićsię, że nie ma kawy w maszynie, a wszelkie filtry do wody są usunięte.
- Wlać 100 ml płynu Ecozone do zbiornika czyszczącego urządzenie.

- Napełnić zbiornik wodą.
- Uruchomić maszynę 3 lub 4 razy, a następnie pozostawić na noc.
- Opróżnić zbiornik na wodę, opłukać i napełnić czystą wodą, uruchomić 4-5 razy i ekspres jest czysty i gotowy do przyrządzenia kolejnej kawy :)


Dla uzyskania optymalnych rezultatów należy oczyścić urządzenie raz w miesiącu. Płyn do czyszczenia i odkamieniania ekspresu do kawy marki Ecozone nadaje się do stosowania do wszystkich ekspresów, w tym również urzadzeń w pełni zautomatyzowanych (wystarczy jedynie postępować zgodnie ze wskazówkami producenta).

 

Produkty Ecozne posiadają certyfikat Ecolabel

Produkowane są wyłącznie z surowców biodegradowalnych, nietoksycznych,  bezpiecznych  dla Ludzi i Środowiska.Opis producenta:

 


Ecozone jest międzynarodową firmą, która tworzy ekologiczne środki czystości i produkty, pomagające nam oszczędzać energię, a także różne eko-zakręcone gadżety. Założona w 1997 roku w Anglii, Ecozone jest liderem trendu eko, propagującym ten styl życia wśród szerokiej gamy konsumentów.

Ecozone zostało stworzone aby dać możliwość wyboru czystszego, zdrowszego i nietoksycznego życia.

Firma buduje swój sukces i tworzy nowe produkty z myślą o swoich klientach i ich potrzebach, a przede wszystkim o Ziemi.

 

Brak opinii o produkcie.

Zaloguj się, aby dodać opinię.

Produkty polecane w tej kategorii: