Producenci

ALEPIA Mydło Czarne Savon Noir Supreme - 200g

Czarne mydło Savon Noir Supreme jest mydłem roślinnym, w 100 % naturalnym. Ma strukturę mazistą i barwę brunatną, jaśniejszą bądź ciemniejszą, w zależności od tego, jakie składniki dodatkowe dominują.

Data ważności: 12.19


Producent: ALEPIA
Promocja
21,59 zł 
35,99 zł
(cena obniżona o 40%)

2 szt. w magazynie

Opis produktu:

Savon Noir Supreme służy do przygotowania skóry do peelingu. Jest bardzo łagodne i skuteczne ponad miarę. Gumuje wyśmienicie, oczyszcza skórę z martwych komórek, toksyn, zanieczyszczeń, choć nie zawiera w sobie żadnych drobinek, a jest tylko kremową mazią z oliwek, oleju i soli potasowej.

Jest ono otrzymywane w wyniku mieszania oleju ze zmiażdzonymi, czarnymi oliwkami, wcześniej macerowanymi w soli potasowej.

Savon noir Alepia jest wyrabiane na bazie oliwek, które nie podrażniają skóry, a wręcz przeciwnie, dzięki bogactwu witaminy E są uznawane od dawien za dobroczynny środek kojący, łagodzący i odżywiający skórę.

Savon Noir Alepia nie pieni się jak inne mydła. Poprzez roztarcie w dłoniach i aplikacji na skórę powstaje delikatna, nadzwyczajnie przyjemna emulsja o subtelnym zapachu oliwek. Savon noir nie zawiera w swoim składzie perfum.

Rezultatem stosowania Savon Noir Supreme Bio jest oszałamiająco gładka skóra, wolna od toksyn, zaniczyszczeń i martwych komórek.

 

Sposób użycia:

Przed przystąpieniem do oczyszczania za pomocą Savon Noir Supreme Bio należy dobrze nawilżyć ciało pod ciepłym ( nie gorącym ) prysznicem. Następnie nanieść roztarte w rękach mydło, które po zetknięciu z wodą staje się emulsją, i zostawić na 3-4 minuty, aby skóra zaczerpnęła cudownych właściwości tego cudownego specyfiku.

Spłukać, a następnie przystąpić do peelingu z zastosowaniem rękawicy Kessa Alepii.

Na zakończenie umyć dokładnie ciało mydłem Alep.

Wynik końcowy: zdrowa, dobrze oczyszczona skóra, delikatna w dotyku, dobrze ukrwiona, wolna od toksyn, zanieczyszczeń, mikrobów, martwych komórek.

 

Skład:

zmydlona pasta z oliwek, woda, olej z oliwek, sól potasowa.

Brak opinii o produkcie.

Zaloguj się, aby dodać opinię.

Produkty polecane w tej kategorii: