Producenci

AVICENNA Olejek eteryczny bergamotowy - kompozycja zapachowa

Kompozycja bergamotowa ma właściwości antyseptyczne. Pomaga w leczeniu problemów skórnych m.in. trądziku, przetłuszczającej się skóry. Ma właściwości uspakajające i antydepresyjne.


7ml

data ważności- 03.2018

Producent: AVICENNA
120012
Promocja
6,80 zł 
8,50 zł
(cena obniżona o 20%)

Stan: produkt dostępny

2 szt. w magazynie

Naturalne olejki eteryczne otrzymywane są w procesie destylacji roślin aromatycznych, poprzez poddanie ich działaniu pary lub przez maceracje tłuszczami. Historia stosowania tych roślin w medycynie i w higienie psychofizycznej sięga korzeniami głęboko w czasy starożytne. Olejki eteryczne i ich terapeutyczne właściwości znane były już 3000 lat p.n.e. w Egipcie a także w starożytnych Indiach, Chinach oraz Macedonii i Grecji.

Zastosowanie:

Naturalne olejki eteryczne mogą być stosowane do masażu, aromatycznych kąpieli, w czasie przeziębień w inhalatorach i nawilżaczach powietrza, jako składnik naturalnych kosmetyków jak również jako dodatek zapachowy dodawany np. do:  płynu do mycia podłóg  oraz prania.

Właściwości terapeutyczne bergamotki to działania:

- uspokajające, rozluźniające

- przeciwbólowe

- antydepresyjne

- przeciwskurczowe
- ułatwiające trawienie

- gojące

 


Opis producenta:

Firma od 1991 roku zajmuje się naturalnymi olejkami eterycznymi.

Jest głównym dostawcą olejków eterycznych w Polsce dla branży farmaceutycznej, kosmetycznej i spożywczej.

Avicenna-Oil jest zrzeszona w międzynarodowej organizacji skupiającej największych na świecie producentów olejków eterycznych IFEAT (International Federation of Essential Oils and Aroma Trades) i spełnia jej standardy.

Firma uzyskała miedzynarodowy certyfikat GMP Good Manufacturing Practise (Dobra Praktyka Wytwórcza) dla przemysłu farmaceutycznego wydanego przez GIF (Główny Inspektorat Farmaceutyczny).

 

Brak opinii o produkcie.

Zaloguj się, aby dodać opinię.

Produkty polecane w tej kategorii: