Producenci

AVICENNA Olejek eteryczny lemongrasowy

Wykazuje działanie antyseptyczne, odstrasza owady (w tym komary), wspomaga leczenie chorych z wysoką gorączką, łagodzi bóle głowy, działa odświeżająco.


7ml

data ważności- 06.2018

Producent: AVICENNA
120010
Promocja
6,56 zł 
8,20 zł
(cena obniżona o 20%)

Stan: produkt dostępny

1 szt. w magazynie

Opis produktu:

Naturalne olejki eteryczne otrzymywane są w procesie destylacji roślin aromatycznych, poprzez poddanie ich działaniu pary lub przez maceracje tłuszczami. Historia stosowania tych roślin w medycynie i w higienie psychofizycznej sięga korzeniami głęboko w czasy starożytne. Olejki eteryczne i ich terapeutyczne właściwości znane były już 3000 lat p.n.e. w Egipcie a także w starożytnych Indiach, Chinach oraz Macedonii i Grecji.

Zastosowanie:

Naturalne olejki eteryczne mogą być stosowane do masażu, aromatycznych kąpieli, w czasie przeziębień w inhalatorach i nawilżaczach powietrza, jako składnik naturalnych kosmetyków jak również jako dodatek zapachowy dodawany np. do:  płynu do mycia podłóg  oraz prania.

 


Opis producenta:

Firma od 1991 roku zajmuje się naturalnymi olejkami eterycznymi.

Jest głównym dostawcą olejków eterycznych w Polsce dla branży farmaceutycznej, kosmetycznej i spożywczej.

Avicenna-Oil jest zrzeszona w międzynarodowej organizacji skupiającej największych na świecie producentów olejków eterycznych IFEAT (International Federation of Essential Oils and Aroma Trades) i spełnia jej standardy.

Firma uzyskała miedzynarodowy certyfikat GMP Good Manufacturing Practise (Dobra Praktyka Wytwórcza) dla przemysłu farmaceutycznego wydanego przez GIF (Główny Inspektorat Farmaceutyczny).

 

 

Brak opinii o produkcie.

Zaloguj się, aby dodać opinię.

Produkty polecane w tej kategorii: