Producenci

AVICENNA Olejek eteryczny sosnowy

Infekcje dróg oddechowych, bronchit, kaszel, przeziębienie grypa, zapalenie zatok, a także bóle reumatyczne i gośćcowe, infekcje pęcherza i kamica nerkowa, zmęczenie umysłowe.


7 ml

data ważności- 09.2018

Producent: AVICENNA
120004
Promocja
6,56 zł 
8,20 zł
(cena obniżona o 20%)

Stan: produkt dostępny

3 szt. w magazynie

Opis produktu:

Naturalne olejki eteryczne otrzymywane są w procesie destylacji roślin aromatycznych, poprzez poddanie ich działaniu pary lub przez maceracje tłuszczami. Historia stosowania tych roślin w medycynie i w higienie psychofizycznej sięga korzeniami głęboko w czasy starożytne. Olejki eteryczne i ich terapeutyczne właściwości znane były już 3000 lat p.n.e. w Egipcie a także w starożytnych Indiach, Chinach oraz Macedonii i Grecji.

Zastosowanie:

Naturalne olejki eteryczne mogą być stosowane do masażu, aromatycznych kąpieli, w czasie przeziębień w inhalatorach i nawilżaczach powietrza, jako składnik naturalnych kosmetyków jak również jako dodatek zapachowy dodawany np. do:  płynu do mycia podłóg  oraz prania.


Opis producenta:

Firma od 1991 roku zajmuje się naturalnymi olejkami eterycznymi.

Jest głównym dostawcą olejków eterycznych w Polsce dla branży farmaceutycznej, kosmetycznej i spożywczej.

Avicenna-Oil jest zrzeszona w międzynarodowej organizacji skupiającej największych na świecie producentów olejków eterycznych IFEAT (International Federation of Essential Oils and Aroma Trades) i spełnia jej standardy.

Firma uzyskała miedzynarodowy certyfikat GMP Good Manufacturing Practise (Dobra Praktyka Wytwórcza) dla przemysłu farmaceutycznego wydanego przez GIF (Główny Inspektorat Farmaceutyczny).

Brak opinii o produkcie.

Zaloguj się, aby dodać opinię.

Produkty polecane w tej kategorii: