Producenci

BIO-D Laundry Bleach (Laundry Booster) antybakteryjny wybielacz-odplamiacz

Skład odplamiacza oparty jest na naturalnym tlenie (mającym właściwości antybakteryjne i odkażające), usuwający plamy zarówno z białych i z kolorowych tkanin.


400g

Producent: BIO-D
290004
Promocja
12,40 zł 
15,50 zł
(cena obniżona o 20%)

Stan: produkt dostępny

2 szt. w magazynie

Opis produktu:

Stosowanie:

- pralki automatyczne - dodaj łyżkę stołową (15g) oprócz zwykłej ilości proszku lub płynu do prania

- pranie ręczne dodaj łyżkę stołową (15g) na każde 5 litrów wody oprócz zwykłej ilości proszku lub płynu do prania

- namaczanie - dodaj łyżkę stołową (15g) na każde 5 litrów letniej wody, rozpuść i namocz na godzinę lub zostaw na noc w razie silnego zabrudzenia. Następnie wyprać przy użyciu preferowanego proszku lub płynu do prania. 

Nie stosować do jedwabiu, wełny lub lub tkanin nietrwale barwionych.

Skład: 
15-30% cabonate sodu, nadwęglan sodu, siarczan sodu 5-15% organiczne środki maskujące Poniżej 5% anionowych środków powierzchniowo czynnych, koloidy celulozy, TAED aktywator.

Ostrzeżenie:
W przypadku kontaktu z rozcieńczonym lub nierozcieńczonym Laundry Booster, spłukać zimną wodą i zasięgnąć porady lekarza, zabierając opakowanie ze sobą. Nie połykać. W razie przypadkowego połknięcia rozcieńczonego lub nierozcieńczonego Laundry Booster, wypić kilka szklanek wody lub mleka i wezwać pomoc medyczną, zabierając opakowanie ze sobą.

 


Opis producenta:

Bio-D to wiodąca na angielskim rynku marka hipoalergicznych, etycznie wytwarzanych oraz odpowiedzialnych za środowisko środków czystości.
 
Detergenty Bio-D mają minimalny wpływ na ekosystem, jeżeli jest to możliwe, wszystkie surowce są pochodzenia roślinnego i są uzyskiwane ze źródeł odnawialnych. Wszystkie surowce są wolne od genetycznie zmodyfikowanych składników, produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego podlegają kontroli i zatwierdzeniu przez The Vegan Society, Naturewatch Trust BUAV i World Wildlife Foundation. Wszystkie butelki, pojemniki i opakowania zawierają optymalny poziom materiałów pochodzących z recyklingu i same podlegają recyklingowi.

 

Brak opinii o produkcie.

Zaloguj się, aby dodać opinię.

Produkty polecane w tej kategorii: