Producenci

FRIENDLY ORGANIC Płyn do mycia laktatorów i akcesoriów - 473ml

Specjalnie opracowany do mycia akcesoriów związanych z karmieniem piersią.
Bezpieczny i skuteczny.


473ml

Producent: FRIENDLY ORGANIC
Promocja
21,52 zł 
26,90 zł
(cena obniżona o 20%)

4 szt. w magazynie

Opis produktu:

- Nie powoduje powstawania szkodliwych pozostałości
- Zawiera składniki pochodzenia naturalnego
- Zrównoważone pH. Delikatny dla skóry wrażliwej
- Testowany dermatologicznie. Hipoalergiczny
- Łatwo się spłukuje i nie zostawia plam, ani żadnych innych pozostałości


Posiada certyfikat EcoControl

 


 Opis producenta:


 

Friendly Organic  produkuje przyjazne dla środowiska artykuły pielęgnacyjioraz środki czyszczące, które są skuteczne i wydajne, a jednocześnie chronią ludzi, zwierzęta i środowisko naturalne. Pracujemy nad tym, by tworzyć zdrową, przyjazną alternatywę dla istniejących obecnie środków czyszczących, które stosowane są do każdej powierzchni, jaką dotyka Twoje dziecko. Co za tym idzie, nasze produkty są idealnie dopasowane do codziennego użytku w każdym domu, w którym jest dziecko w jakimkolwiek wieku… i dorośli również.

 

DO DZIECI: Produkty są przetestowane pod kątem dermatologicznym, są hipoalergiczne, nietoksyczne i mają właściwe pH. Nie zawierają 1,4-dioksanu, rozjaśniaczy optycznych, fosforanów, SLS-SLES, GMO, zapachów syntetycznych oraz barwników. Nasze produkty są zgodne z wysokimi normami bezpieczeństwa, stworzone są z czystych składników roślinnych, które są bezpieczne dla dzieci i ich rodziców.

DO PRZYRODY: Chronimy przyszłość. Redukujemy, przetwarzamy i poddajemy recyklingowi. Dbamy o równowagę ekologiczną. Sadzimy drzewa i ograniczamy redukcję gazów cieplarnianych tak, by nasze szkody dla środowiska ograniczyć do poziomu zerowego. Nasze opakowania nadają się do recyklingu. Wykorzystując w naszych fabrykach energię słoneczną, sami uczestniczymy w procesie recyklingu. Nasze produkty są biodegradowalne, nie powodują zanieczyszczenia wody i gleby.

DO DOMOWEGO BUDŻETU: Produkty są mocno skoncentrowane i skuteczne w każdym zakresie temperatury. Pomagają oszczędzać energię. Wystarczy połowa energii i mniejsza ilość wody. Koszt w przeliczeniu na jedno pranie będzie znacznie niższy niż w przypadku innych produktów ekologicznych, a także tych tradycyjnych.

DO SPRZĄTANIA I PIELĘGNACJI: Nasze produkty są groźne dla brudu i plam, ale łagodne dla tkaniny i innych powierzchni. Zawierają specjalnie opracowane składniki roślinne. Receptura biodegradowalna działa skutecznie i daje wspaniałe rezultaty. BEZ parabenów, ftalanów, siarczanów, sztucznych zapachów i toksyn. Usuwają najtrudniejsze plamy BEZ stosowania ostrych środków chemicznych.

 

Żaden z produktów nie zawiera:

 - Siarczanów SLES (Sodyum Laureth Sulfate)

 - Fosforanów

 - Rozjaśniaczy optycznych

 - Petrochemicznych środków powierzchniowo czynnych

 - 1,4-dioksanu

 - Formaldehydu

 - Chloru

 - Amoniaku

 - Substancji żrących

 - GMO

 - Parabenów

 Brak opinii o produkcie.

Zaloguj się, aby dodać opinię.

Produkty polecane w tej kategorii: