Producenci

Witam serdecznie w sklepie internetowym EkoDlaDomu.pl

 

Nazywam się Kamila Udrycka, jestem właścicielką Sklepu i mamą dwójki wspaniałych maluchów: Julki i Aleksandra.

Ekologią i zdrowym stylem życia interesuję się od wielu lat, ale prawdziwy przełom nastąpił, gdy na świecie pojawiły się moje kochane dzieciaki.

Będąc jeszcze w ciąży starałam się korzystać z kosmetyków naturalnych, ekologicznych.

Kiedy w naszym domu pojawił się mały człowiek zaczęłam postrzegać świat zupełnie inaczej, zmieniły się moje priorytety.

Zaczęłam przykładać większą uwagę do tego, co ważne, szukać zdrowych kosmetyków, nieprzetworzonej żywności, czytać literaturę ekologiczną zgłębiając w ten sposób swoją wiedzę.

Nie było to zbyt trudne, ponieważ z wykształcenia jestem mgr. biologii i zagadnienia te nie były dla mnie obce i są przede wszystkim moją wielką pasją.

Wielki wpływ miało również obejrzenie dokumentu ,,Kiedy przeklną nas dzieci,, w którym to padły słowa, że pokolenie naszych dzieci jest już na starcie o wiele bardziej obciążone nowotworami niż my.

A do tego przecież nie można dopuścić.

To utwierdziło mnie o słuszności wyboru tej drogi, drogi do zdrowego stylu życia.

To właśnie dla nich staram się zmieniać nasz mały świat na bardziej ekologiczny i przyjazny.

Pragnę, aby ich dzieciństwo było szczęśliwe i naturalne, aby ich rozwój był harmonijny a ich życie bez chemii i konserwantów.

Nie od razu staliśmy się bardziej eko a nasza droga do zdrowego życia przebiegała stopniowo.

Jako pierwsze EKO w naszym domu pojawiły się kosmetyki do pielęgnacji delikatnej skóry niemowląt. Były to kosmetyki naturalne, ekologiczne firmy Bentley Organic, pozbawione szkodliwych substancji.

Wraz z rozwojem dziecka mama również się zmieniała.

Gdy synek zaczął raczkować, samodzielnie chodzić, pozbyliśmy się dotychczas używanych środków czystości; gdy zaczął jeść samodzielnie – zmieniliśmy środki do mycia naczyń i tabletki do zmywarki.

Wszystkie chemikalia stały się ekologiczne przyjazne dla środowiska a tym samym dla mnie i dla mojej rodziny. 

 

       Nasz Sklep to miejsce stworzone dla Tych , którzy tak jak My pragną otaczać się produktami naturalnymi, bezpiecznymi dla zdrowia, ekologicznymi. Dbając o siebie i swoją Rodzinę chcą troszczyć się także o środowisko naturalne.

Polecane przez nas produkty to przede wszystkim ekologiczne środki czystości, naturalne kosmetyki, artykuły dla Dzieci i Niemowląt,  linie przeznaczone dla osób o skórze wrażliwej, atopowej, dla kobiet w ciąży. 

Wszystkie produkty dostępne w sklepie są starannie wybierane, muszą spełniać odpowiednie kryteria dla produktów ekologicznych, organicznych i naturalnych, aby nasi Klienci mieli pewność, że są to produkty najwyższej jakości.

Stale poszerzamy naszą ofertę, chętnie wprowadzamy nowości rynkowe, jesteśmy otwarci również na propozycje naszych Klientów, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

 

Serdecznie zapraszamy Ciebie i Twoją Rodzinę do naszego ekologicznego Świata.

 

Kamila Udrycka